pte-mock.jpg
pte-mock2.jpg
ویژگی های آزمون (پی تی ای) PTE بیان برتر

بعد از ۶ سال تلاش بی وقفه و موفقیت آمیز تیم بیان برتر در برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس (Mock)، تیم بیان برتر بر آن شد که آزمون های آزمایشی PTE که یکی از آزمون های ارزیابی زبان انگلیسی در دنیا می باشد را نیز برگزار نماید. این آزمون شبیه به آزمون های آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) بوده و دارای اعتبار جهانی می باشد و در اکثر کشورها برای ادامه تحصیل و مهاجرت قابل قبول است. 
این آزمون را سازمان PEARSON که ناشر انتشارات Longman می باشد برگزار می کند و همانند تافل با استفاده از کامپیوتر و اینترنت انجام می شود و چهار مهارت اصلی زبان از جمله لیستنینگ (Listening)، ریدینگ (Reading)، رایتینگ (Writing) و اسپیکینگ  (Speaking) ارزیابی شده و نمره آن از ۹۰ محاسبه می شود. شایان ذکر است تمامی اسکیل ها در این آزمون توسط کامپیوتر و بدون دخالت عامل انسانی تصحیح می شود.

هم اکنون آزمون آزمایشی PTE آکادمیک، دقیقا همان آزمون اصلی، برای اولین بار و با بهترین کیفیت و تجهیزات برگزاری آزمون و سیستم نمره دهی هوش مصنوعی شبیه سازی شده توسط تیم بیان برتر برگزار می گردد.

ارائه کارنامه تا ۲ روز کاری

کارنامه  برای ارزیابی و نمره دهی با رعایت استانداردهای سیستمی، توسط هوش مصنوعی و کاملا مشابه آزمون اصلی به همراه  تحلیل فردی کتبی خودکار براساس معیار نمره دهی  در مدت ۲ روز کاری صادر می گردد.

سوالات استاندارد

جهت ارزیابی هرچه دقیق تر و فراهم آوردن محیطی کاملا شبیه سازی شده، برای تجربه واقعی آزمون، سوالات آزمون اصلی توسط تیم (پی تی ای) PTE آکادمی بیان برتر تهیه گردیده است.

انتخاب روز و ساعت آزمون به دلخواه شما

آزمون مورد نظر در روزهای زوج ( شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) در 2 نوبت ( 10:30 الی 13:30 و 14 الی 17 ) برگزار می گردد.

مقرون به صرفه

فراهم آوردن شرایط مورد نظر برای داوطلب که امکان ارزیابی چند باره خود را قبل از آزمون اصلی دارد. 

 

تا 24 ساعت پس از ثبت نام، مشاور آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای هماهنگی زمان آزمون ازمایشی‌تان با شما تماس خواهد گرفت

ثبت نام آزمون آزمایشی PTE

نام خود را وارد نمایید.
نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
ایمیل خود را صحیح وارد نمایید.
شماره تماس خود را صحیح وارد نماید
168,000 (تومان)
VIPLogo.png

نشاني شعبه مركزی: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، خیابان ٣۵ شرقی (صراف نژاد)، پلاک  ٢٠ - تلفن:  ٨٨۶٨٣٧١۵ - ٨٨۶٨۶٩٧٢

logo-samandehi
تمامی حقوق سایت برای آموزشگاه زبان بیان برتر محفوظ است

bayanbartar-logo

درس هنوز ارائه نشده است

دانشجو عزیز بیان برتر، مهلت تکمیل فرم دو برنده خوش شانس تحصیل در کانادا از ساعت 12 نیمه شب پنجشنبه به اتمام رسیده است.

لطفا نام کاربری (کد ملی) را به صورت صحیح وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید.
لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا رشته تحصیلی خود را وارد نمایید
لطفا محدوده منزل خود را وارد نمایید
لطفا محدوده محل کار خود را وارد نمایید
جنسیت:
لطفا جنسیت خود را وارد نمایید
تاریخ تولد:
/ / لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید
مقطع تحصیلی:
Invalid Input
کشور مقصد:
Invalid Input
طریقه آشنایی :
Invalid Input

منشور اخلاقی و انضباطی موسسه فرهنگی آموزشی (VIP)
موسسه فرهنگی آموزشی بیان برتر با توجه به اهمیت دوره های آموزشی خود، عدم رعایت مسائل انضباطی و مقررات آموزشی را باعث ایجاد بی نظمی و پایین آمدن بازدهی کلاس می داند که در نتیجه منجر به عدم بهره گیری کافی زبان آموزان می شود. لذا آیین نامه انضباطی این مرکز جهت اطلاع رسانی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت که رعایت تمامی موارد آن برای داوطلبین عزیز الزامی است و در صورت عدم رعایت، موسسه محق خواهد بود بدون هیچ توضیحی و بدون برگشت هیچ وجهی، زبان آموز خاطی را از ادامه شرکت در کلاس ها منع کند.

1. دو آزمون آزمایشی آیلتس (ماک ) رایگان برای هر دانشجو دوره سامیت در نظر گرفته شده که موظف هستند آزمون اول را قبل از شروع دوره و آزمون دوم را بعد از اتمام دوره در تاریخ های معین شده ثبت نام نمایند و بدیهی است خارج از این تاریخ ها آزمون های رایگان منقضی خواهد شد و هر فرد ملزم به پرداخت هزینه برای ثبت نام آزمون ها می باشد.
2.رعایت ادب و احترام نسبت به مدیر، اساتید و دیگر کارکنان دوره های آموزشی
3.سعی شایسته در یادگیری، تحصیل و اطاعت از دستورهای آموزشی و تربیتی
4.رعایت موازین اخلاقی، حفظ حجاب و شئونات اسلامی، حضور به موقع در محل برگزاری کلاس ها و خروج آن در پایان ساعت آموزشی، پرهیز از تجمع در راهروها و محیط مقابل ساختمان محل برگزاری کلاس ها
5.جهت حفظ انضباط آموزشی موسسه، غیبت بیش از سه جلسه در کلاس ها بدون هماهنگی به معنای انصراف از حضور در کلاس ها تلقی می شود. 
6.پنج دقیقه قبل از شروع کلاس ها داوطلب ملزم به حضور در محل تشکیل کلاس ها می باشد. (از آوردن همراه هنگام تشکیل کلاس های درسی جداً خودداری فرمایید).
7.تسویه حساب مالی داوطلبان می بایست قبل از شروع اولین جلسه کلاس به صورت کامل انجام شود. در غیراین صورت موسسه جهت منع حضور داوطلب در کلاسها، محق و مختار خواهد بود. تبصره: درصورت وجود شرایط خاص پرداخت برای زبان آموز، نحوه پرداخت در قبض رسید درج می گردد. 

مهم: مدارک و شهریه دریافتی تحت هیچ شرایطی مسترد نمی گردد.
تبصره 1: درصورت انصراف زبان آموز به هردلیل پس از ثبت نام، بیش از 14 روز کاری مانده تا شروع کلاس 10 درصد، 10 الی 14 روز کاری مانده تا شروع کلاس 20 درصد، کمتر از 10 روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر 30 درصد از کل شهریه، مابقی شهریه عودت داده میشود و پس از شروع کلاس ها تحت هیچ شرایطی شهریه پرداختی عودت نخواهد شد. تبصره 2: در راستای احترام به عقاید زبان آموزان، چنانچه بیش از 50 درصد زبان آموزان به استناد فرم نظرسنجی موسسه فقط تا جلسه سوم برگزاری کلاس، نسبت به نحوه تدریس مدرس دوره معترض باشند، موسسه متعهد میگردد بلافاصله نسبت به تعویض مدرس اقدام نماید. بدیهی است درخواست پس از نظرسنجی جلسه سوم منجر به تعویض استاد نخواهد شد.    تبصره 3: تشکیل حتی یک جلسه از یک درس در هرکلاس، حتی بدون حضور زبان آموز به منزله شروع کلاس ها می باشد.
تبصره 4: انتقال هزینه کلاس به هر دلیل و مشکلی از سمت زبان آموز به ترم یا ترم های آتی امکان پذیر نمی باشد.
8.مسئولیت کلیه حوادث و مشکلات کاری، شغلی و خانوادگی زبان آموز، مشکلات پزشکی و بستری های بیمارستانی، پس از شروع کلاس ها صرفاً متوجه زبان آموز بوده و موسسه با توجه به عدم امکان جایگزینی در کلاس شروع شده، هیچ گونه تعهدی در ارتباط با عودت وجه و یا حتی جابجایی کلاس زبان آموز نخواهد داشت.
9.قابلیت جابجایی و انتقال به روزهای دیگر غیر از روزهای مشخص شده در فرم ثبت نام برای دانشجو وجود ندارد.

چنانچه دانشجو بدون مشورت و صلاحدید مشاورین اقدام به ثبت نام آنلاین درتمامی دوره ها کند ،هرگونه مسئولیتی از موسسه سلب و به عهده ی دانشجو خواهد بود

Untitled Box

بیان برتری عزیز، مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.