آزمون آیلتس ماک (Mock)

آيا مي‌دانيد اغلب كساني كه نمره 7 در آيلتس گرفته‌اند، بيش از 2 بار در آزمون آزمايشي شركت كرده‌اند؟

آزمون آزمايشي يك فرصت بي‌نظير براي تجربه آزمون اصلي با همان شرايط و با هزينه بسيار ناچيز است. كسب تجربه و آگاه شدن از شرايط آزمون آيلتس و لمس تمامي مراحل آزمون يكي از اصول راهبردي براي به دست آوردن نمره مطلوب در آزمون آيلتس است. در آزمون آيلتس يا هر آزمون مهم ديگري، علاوه بر توانايي‌هاي علمي ـ تخصصي داوطلبان، قابليت‌ها و مهارت‌هاي شخصي آنها نيز در كنترل استرس، مديريت زمان و اعتماد به نفس از اركان اصلي موفقيت در آزمون محسوب مي‌شود. از اين رو به شدت توصيه مي‌گردد كه پيش از آزمون آيلتس، در چند آزمون آزمايشي جهت تطابق و سازگاري با محيط شركت كنيد. علاوه بر اين از نظر تخصصي نيز، تحليل‌هاي اساتيد خبره آيلتس در ارتباط با عملكرد داوطلبان در آزمون بسيار تاثيرگذار خواهد بود. يقين داشته باشيد آگاهي درست از اينكه چرا اين نمره را به دست آورده‌ايد به مراتب بسيار مهمتر از آن خواهد بود كه بدانيد چه نمره‌اي در آزمون اخذ كرده‌ايد. در حقيقت چرايي، منجر به ارائه راهكارهايي از سوي متخصصين جهت رفع نقاط ضعف خواهد شد.

جالب است بدانيد يكي ديگر از مزاياي شركت در آزمون آزمايشي، آمادگي فيزيكي داوطلبان است. چند لحظه به اين فكر كنيد كه قرار است 3 ساعت در آزمون كتبي شركت كنيد و اين زمان را به زمان انتظار قبل از آزمون و همينطور مدت زمان رسيدن به محل آزمون اضافه كنيد. بديهي است ميانگين زمان آزمون 5 ساعت خواهد شد. آيا واقعا براي 5 ساعت هوشياري كامل آماده شده‌ايد؟

چه تعداد آزمون آزمايشي پيش از آزمون اصلي لازم است؟

اين سوالي است كه در ميان بسياري از داوطلبين آيلتس مشترك است. تركيب سوالات آيلتس قابل پيش‌بيني نيست. بنابراين پيشنهاد مي‌شود به طور ميانگين در 5 آزمون آزمايشي شركت كنيد تا با انواعي از سوالات آيلتس آشنا شويد. بيان برتر سعي كرده است كه با كدينگ سوالات اصلي آزمون آزمايشي خود، انواعي از سوالات آيلتس را در ديتابيس مجموعه تدوين نمايد. هرقدر با سوالات بيشتري در آزمون آشنا شويد بيشتر به نقاط قوت و ضعف خود پي خواهيد برده و براساس نقاط ضعف خود راهكارهاي حرفه‌اي از متخصصين آيلتس دريافت خواهيد كرد. از سوي ديگر، دونده‌اي را در نظر بگيريد كه چندين بار مسير مسابقه اصلي را تمرين كرده است. طبيعتا هرقدر كه بيشتر اين مسير را پيموده باشد در روز اصلي مسابقه از لحاظ روحي و جسمي آماده‌تر خواهد بود. بر اساس بررسي‌هاي مجموعه بيان برتر در مشاوره‌هاي تخصصي، غالب داوطلبان محترم آيلتس از استرس زياد رنج مي‌برند كه اكثر آنها با تمرين بيشتر و شركت در آزمون‌هاي آزمايشي متنوع و منظم، براي شركت در آزمون اصلي آيلتس به آرامش لازم رسيده‌اند.

بيان برتر با مهيا كردن شرايط شبيه سازي شده آزمون اصلي آيلتس چه به لحاظ محتوايي (سوالات اصلي آزمون آيلتس در سال 2017) و چه به لحاظ امكانات (هدفون، كارنامه تحليلي، مشاوره تخصصي) در روزهاي پنجشنبه و جمعه آماده ميزباني از شما داوطلبان گرامي مي‌باشد.

آزمون اصلي آيلتس، ميدان آزمايش نيست.

نظرات (11)

  1. reza ganji

چرا نظرات منفی رو ثبت نمی کنین!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز همونطوریکه می بینید نظرات قبل از انتشار، بررسی نمیشه. اگر نظری هست خوشحال میشیم بدونیم

  1. محمود

من ۲ بار‌ در آزمون ماک بیان برتر شرکت کردم و باید بگم که راضی بودم. واقعا خسته نباشید.

  1. طرلان

این چهارمین آزمون ماک من توی موسسات مختلف بود. واقعا برای منی که این تجربه رو در موسسات بنام و حتی خود سنترها داشتم، مقایسه خدمات شما علیرغم هزینه پایینی که می گیرید نسبت به جاهای دیگه یک سر و گردن بالاتره. خوشحالم که با مرکز شما آشنا شدم و حتما...

این چهارمین آزمون ماک من توی موسسات مختلف بود. واقعا برای منی که این تجربه رو در موسسات بنام و حتی خود سنترها داشتم، مقایسه خدمات شما علیرغم هزینه پایینی که می گیرید نسبت به جاهای دیگه یک سر و گردن بالاتره. خوشحالم که با مرکز شما آشنا شدم و حتما به دوستانم پیشنهادتون میدم. پاینده باشید

ادامه مطلب
  1. sara

سلام من تازه 25 ازمون دادم و به نظرم از سطح سوالات کمبریج راحت تر بود. مثلا تو ازمون ماک من پسیج یک خیلی سخت بود و دو و سه خیلی راحت. و تو لیسیسنگ هم سکشن 4 خیلی سخت بود و بقیش راحتر. من بیشتر تاکیدم روی ریدینگ که من مولتی پا چویسی به این راحتی...

سلام من تازه 25 ازمون دادم و به نظرم از سطح سوالات کمبریج راحت تر بود. مثلا تو ازمون ماک من پسیج یک خیلی سخت بود و دو و سه خیلی راحت. و تو لیسیسنگ هم سکشن 4 خیلی سخت بود و بقیش راحتر. من بیشتر تاکیدم روی ریدینگ که من مولتی پا چویسی به این راحتی تا به حال تو کمبریجا ندیدم که توی این ازمون میشد دید.
و اینکه اگزمینرهای اسپیکنگ هم کسی که اگزمینر من بود اصلا خوب نبود. خیلی سطحشون پایین بود. و به نظرم حیف با این ایرادات این موسسه که انقد تلاش میکنه طحماتش بره زیر سوال.

جا داره از فست ترک و لیسینینگ انلاینتون نهایت تشکرو کنم. من هر چی غت بلدم 90 درصدش رو میون فست ترک و کور وکب هستم. ممنوننن

ادامه مطلب
  1. لیلا

واقعا از خدمات فوق العاده بیان برتر ممنونم. دوره آنلاین زیاد بذارید توروخدا

  1. سارا

اي كاش ميشد با برخى موسسات تو شهرستان ها هم همكارى ميكردين و ميشد تو شهرستان ها هم ازمون رو برگزار كنين
واقعااينكه همه ى امكانات اين كشور تو تهران متمركز هست ى بى عدالتى محضه

  1. ساناز

ولی من ۱ سال هست که هم دوره آیلتس بیان برتر رو شرکت کردم هم دوره های آنلاینشون و هم ماک هاشون. با اختلاف بهتراز موسسات دیگه عمل میکنه.

  1. مهدی

ازمونهانتون شرکت کردم اصلا راضی نبودم

  1. علی نادریان

اینکه ۲ مرتبه آزمون دارید تو هفته خیلی خوبه. خسته نباشید. من از شهرستان میام و همیشه به همه هم بیان برتر رو معرفی کردم.

  1. محسن عظیمی

یه بار ازمونتون شرکت کردم برای ۷ خیلی خوب بود.

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
VIPLogo.png

نشاني شعبه مركزی: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، خیابان ٣۵ شرقی (صراف نژاد)، پلاک  ٢٠ - تلفن:  ٨٨۶٨٣٧١۵ - ٨٨۶٨۶٩٧٢

logo-samandehi
تمامی حقوق سایت برای آموزشگاه زبان بیان برتر محفوظ است

bayanbartar-logo

درس هنوز ارائه نشده است

دانشجو عزیز بیان برتر، مهلت تکمیل فرم دو برنده خوش شانس تحصیل در کانادا از ساعت 12 نیمه شب پنجشنبه به اتمام رسیده است.

لطفا نام کاربری (کد ملی) را به صورت صحیح وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید.
لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا رشته تحصیلی خود را وارد نمایید
لطفا محدوده منزل خود را وارد نمایید
لطفا محدوده محل کار خود را وارد نمایید
جنسیت:
لطفا جنسیت خود را وارد نمایید
تاریخ تولد:
/ / لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید
مقطع تحصیلی:
Invalid Input
کشور مقصد:
Invalid Input
طریقه آشنایی :
Invalid Input

منشور اخلاقی و انضباطی موسسه فرهنگی آموزشی (VIP)
موسسه فرهنگی آموزشی بیان برتر با توجه به اهمیت دوره های آموزشی خود، عدم رعایت مسائل انضباطی و مقررات آموزشی را باعث ایجاد بی نظمی و پایین آمدن بازدهی کلاس می داند که در نتیجه منجر به عدم بهره گیری کافی زبان آموزان می شود. لذا آیین نامه انضباطی این مرکز جهت اطلاع رسانی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت که رعایت تمامی موارد آن برای داوطلبین عزیز الزامی است و در صورت عدم رعایت، موسسه محق خواهد بود بدون هیچ توضیحی و بدون برگشت هیچ وجهی، زبان آموز خاطی را از ادامه شرکت در کلاس ها منع کند.

1. دو آزمون آزمایشی آیلتس (ماک ) رایگان برای هر دانشجو دوره سامیت در نظر گرفته شده که موظف هستند آزمون اول را قبل از شروع دوره و آزمون دوم را بعد از اتمام دوره در تاریخ های معین شده ثبت نام نمایند و بدیهی است خارج از این تاریخ ها آزمون های رایگان منقضی خواهد شد و هر فرد ملزم به پرداخت هزینه برای ثبت نام آزمون ها می باشد.
2.رعایت ادب و احترام نسبت به مدیر، اساتید و دیگر کارکنان دوره های آموزشی
3.سعی شایسته در یادگیری، تحصیل و اطاعت از دستورهای آموزشی و تربیتی
4.رعایت موازین اخلاقی، حفظ حجاب و شئونات اسلامی، حضور به موقع در محل برگزاری کلاس ها و خروج آن در پایان ساعت آموزشی، پرهیز از تجمع در راهروها و محیط مقابل ساختمان محل برگزاری کلاس ها
5.جهت حفظ انضباط آموزشی موسسه، غیبت بیش از سه جلسه در کلاس ها بدون هماهنگی به معنای انصراف از حضور در کلاس ها تلقی می شود. 
6.پنج دقیقه قبل از شروع کلاس ها داوطلب ملزم به حضور در محل تشکیل کلاس ها می باشد. (از آوردن همراه هنگام تشکیل کلاس های درسی جداً خودداری فرمایید).
7.تسویه حساب مالی داوطلبان می بایست قبل از شروع اولین جلسه کلاس به صورت کامل انجام شود. در غیراین صورت موسسه جهت منع حضور داوطلب در کلاسها، محق و مختار خواهد بود. تبصره: درصورت وجود شرایط خاص پرداخت برای زبان آموز، نحوه پرداخت در قبض رسید درج می گردد. 

مهم: مدارک و شهریه دریافتی تحت هیچ شرایطی مسترد نمی گردد.
تبصره 1: درصورت انصراف زبان آموز به هردلیل پس از ثبت نام، بیش از 14 روز کاری مانده تا شروع کلاس 10 درصد، 10 الی 14 روز کاری مانده تا شروع کلاس 20 درصد، کمتر از 10 روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر 30 درصد از کل شهریه، مابقی شهریه عودت داده میشود و پس از شروع کلاس ها تحت هیچ شرایطی شهریه پرداختی عودت نخواهد شد. تبصره 2: در راستای احترام به عقاید زبان آموزان، چنانچه بیش از 50 درصد زبان آموزان به استناد فرم نظرسنجی موسسه فقط تا جلسه سوم برگزاری کلاس، نسبت به نحوه تدریس مدرس دوره معترض باشند، موسسه متعهد میگردد بلافاصله نسبت به تعویض مدرس اقدام نماید. بدیهی است درخواست پس از نظرسنجی جلسه سوم منجر به تعویض استاد نخواهد شد.    تبصره 3: تشکیل حتی یک جلسه از یک درس در هرکلاس، حتی بدون حضور زبان آموز به منزله شروع کلاس ها می باشد.
تبصره 4: انتقال هزینه کلاس به هر دلیل و مشکلی از سمت زبان آموز به ترم یا ترم های آتی امکان پذیر نمی باشد.
8.مسئولیت کلیه حوادث و مشکلات کاری، شغلی و خانوادگی زبان آموز، مشکلات پزشکی و بستری های بیمارستانی، پس از شروع کلاس ها صرفاً متوجه زبان آموز بوده و موسسه با توجه به عدم امکان جایگزینی در کلاس شروع شده، هیچ گونه تعهدی در ارتباط با عودت وجه و یا حتی جابجایی کلاس زبان آموز نخواهد داشت.
9.قابلیت جابجایی و انتقال به روزهای دیگر غیر از روزهای مشخص شده در فرم ثبت نام برای دانشجو وجود ندارد.

چنانچه دانشجو بدون مشورت و صلاحدید مشاورین اقدام به ثبت نام آنلاین درتمامی دوره ها کند ،هرگونه مسئولیتی از موسسه سلب و به عهده ی دانشجو خواهد بود

Untitled Box

بیان برتری عزیز، مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.