امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کتاب بهبود Handwriting

Work on your Handwriting

یکی از مهمترین مشکلاتی که بیشتر زبان آموزان در Writing آیلتس دارند، ناخوانا بودن خط آنهاست. نه تنها این مشکل می تواند باعث شود که ممتحن بخش هایی از نوشته تان را به دلیل Illegibile بودن خط بزند و نخواند، بلکه روی taste او نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت. شک نداشته باشید که خط خوب نمره Writingتان را بالا خواهد برد.

این کتاب برای شرکت کنندگان در آزمونی طراحی شده است که این مشکل را در نوشته های خود دارند. این مشکل با کمی تمرین قابل حل است.

کلمه رمز برای باز کردن فایل ها: ieltsfamily.com

دانلود فایل با حجم 29MB

نظرات (1)

  1. سحر

البته این جمله رو <br />"شک نداشته باشید که خط خوب نمره Writingتان را بالا خواهد برد. " لطفا تصحیح بفرمایید:<br />نمره کسی به دلیل خط خوب بالا نمیره(اینکه به خاطر taste مصحح بخواد نمره بالاتری بده) و کسی هم به خاطر خط معمولی نمره ش پایین نمیاد...

البته این جمله رو <br />"شک نداشته باشید که خط خوب نمره Writingتان را بالا خواهد برد. " لطفا تصحیح بفرمایید:<br />نمره کسی به دلیل خط خوب بالا نمیره(اینکه به خاطر taste مصحح بخواد نمره بالاتری بده) و کسی هم به خاطر خط معمولی نمره ش پایین نمیاد ولی ناخوانا بودن و استاندارد ننوشتن حروف بزرگ باعث کسر نمره می شود(که حتی تو دانشگاه هم شما وقتی خط فارسی تون ناخواناست استاد روی اون قسمت خط میزنه و نمره نمیده). <br />تا جایی که من می دونم مصحح رایتینگ باید تمام خطاها رو یک به یک مستند کنه و خط خوب جزء ملاک های نمره دهی نیست.

ادامه مطلب
 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما