دوره PreIELTS بیان برتر

PreIELTS Courses Wiki

هر لحظه، يادگيري زبان

بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS) هنوز سطح آمادگی لازم برای یادگیری تکنیک های آیلتس و همچنین فرصت زيادي براي شركت در آزمون آيلتس ندارند. به همين منظور دوره Pre-IELTS بیان برتر با سیستم ثبت شده و انحصاری WiKi که بیان برتر خالق آن بوده است، در هر سطحی که باشید، پس از گذراندن 4 سطح C1 تا C4، شما را برای رسیدن به نمره 5 آماده می کند. پس از این چهار دوره، شما می توانید بدون نگرانی، سراغ تکنیک هاي آيلتس رفته و خود را برای نمره مورد نظرتان آماده کنید. سيستم WiKi تكنولوژي را در تمامي سطوح در خدمت گرفته است. 

مورد تاييد دانشگاه آكسفورد

دپارتمان آموزشي بيان برتر بر اين باور است كه كتاب‌هاي رايجي كه در موسسه‌هاي زبان تدريس مي‌شود در حقيقت كتاب‌هاي خودآموز (Self Study) مي‌باشد كه عملا نيازي به استاد ندارند. به ابتكار انگلیسی آکادمی زبان VIP برای اولین بار در کشور در محیطی کاملاً انگلیسی و با بهره گیری از بهترین اساتید حال کشور ارائه می گردد. اساس اين روش استفاده از سيستم‌هاي چندرسانه‌اي (Multimedia) در سبك آموزش مي‌باشد كه قدرت يادگيري را تاا  چندبرابر افزايش مي‌دهد.

سيستم سفارشي سازي شده

سیستم های نوشته شده در قالب کتاب های مختلف همگی سیستم های خودآموز بوده و بنابر نیازهای زبان آموزان یک کشور خاص نوشته نشده اند. به عنوان مثال باید یادگیری زبان در کشوری مثل ایران که در آن زبان آموزان معمولاً دانش دستورزبان و کلمه خوبی داشته و در مهارت های شنیداری و گفتاری ضعیف هستند، با کشورهای اروپایی که در آنها زبان آموزان مهارت های شنیداری و گفتاری بهتری دارند، متفاوت باشد. از اینرو با دعوت از 50 مدرس بنام در سطح کشور، دپارتمان انگلیسی آکادمی زبان VIP، یک سیستم کاملاً سفارشی شده را برای زبان آموزان ایرانی آماده سازی کرد.

بر پايه آزمون آيلتس (IELTS)

هدف از اين دوره تمركز بر مهارت‌هاي كليدي زبان در چهار مهارت مورد تاكيد آزمون آيلتس است. در محتواي آموزشي دوره، زبان‌آموزان بصورت ناخودآگاه با محتواي آيلتس به زبان ساده نيز درگير هستند. اين تكنيك كمك مي‌كند زبان‌آموز زماني كه نياز به شركت در آزمون آيلتس دارد، مجددا نياز به بازنگري زبان خود در قالب آيلتس را نخواهد داشت.

تمركز بر مهارت‌هاي شنيداري و گفتاري

در سيستم WiKi با تكيه بر سيستم‌هاي چندرسانه‌اي شامل ويديو، اخبار، كتاب، صوت، موزيك و ... سعي بر هم افزايي قوه ديداري، شنيداري و گفتاري زبان‌آموزان مي‌باشد. اين سيستم به فعال شدن ذهن كمك فراواني خواهد كرد.

تماس‌هاي تلفني به زبان انگليسي

ممكن است در هر زمان از روز با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشيد به انگليسي پاسخ دهيد. تصور كنيد كه چقدر در ارتقاي اعتماد به نفستان كمك خواهد كرد.

مركز پيام با تمركز بر لغت‌هاي روز

بطور اتوماتيك از طريق مركز پيام بيان برتر، لغت‌هايي را كه در كتاب آموزش داده مي‌شود مي توانيد در موبايتان دريافت كنيد. فكر كنيد هميشه لغات را در دست داريد. زبان را در حركت ياد مي‌گيريد.

ساخت ويديو از موضوعات مختلف

بايد با انتخاب يك موضوع و همينطور ارائه آن و تصويربرداري از خود، توان گفتاري خود را به تصوير بكشيد. در هر ترم بايد يك ويديو از ارائه خود بسازيد و در كلاس نمايش دهيد. حتي ممكن است كه در Present كلاس شما نقش  يك اخبارگو را بازي كنيد و يا موقعيت هاي ديگر را ايجاد كنيد. اين به اعتماد به نفس و فلوئسني شما كمك مي كند.

امتحان پايان ترم مخصوص بيان برتر

آزمون پايان ترم، تركيبي است از امتحان كتبي، فعاليت در كلاس، تماس‌هاي تلفني، ساخت ويديو و همينطور آزمون اسپيكينگي كه توسط استاد ديگري گرفته مي شود. تركيب اين امتيازات ميزان آمادگي داوطلب را براي ورود به ترم بعد مشخص مي كند.

نظرات (5)

  1. abbas askari

hi.very good.

  1. abbas askari

Hi.very tanks for the help learn english.

  1. شاهین

لهجه آمریکایی یا بریتیش؟

  1. فاطمه

سلام مرسی از سایت خوبتون . فرمودین سطح پری آیلتس چهار سطح c1 تا c4 هست اما داخل برنامه کلاسها در سطح پری آیلتس سطح c1Bتا c4B هم هست یا introA .... میشه در مورد اینام توضیح بدین؟ ممنون

  1. هلیا علیپور
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
VIPLogo.png

نشاني شعبه مركزی: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، خیابان ٣۵ شرقی (صراف نژاد)، پلاک  ٢٠ - تلفن:  ٨٨۶٨٣٧١۵ - ٨٨۶٨۶٩٧٢

logo-samandehi
تمامی حقوق سایت برای آموزشگاه زبان بیان برتر محفوظ است

bayanbartar-logo

درس هنوز ارائه نشده است

دانشجو عزیز بیان برتر، مهلت تکمیل فرم دو برنده خوش شانس تحصیل در کانادا از ساعت 12 نیمه شب پنجشنبه به اتمام رسیده است.

لطفا نام کاربری (کد ملی) را به صورت صحیح وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید.
لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا رشته تحصیلی خود را وارد نمایید
لطفا محدوده منزل خود را وارد نمایید
لطفا محدوده محل کار خود را وارد نمایید
جنسیت:
لطفا جنسیت خود را وارد نمایید
تاریخ تولد:
/ / لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید
مقطع تحصیلی:
Invalid Input
کشور مقصد:
Invalid Input
طریقه آشنایی :
Invalid Input

منشور اخلاقی و انضباطی موسسه فرهنگی آموزشی (VIP)
موسسه فرهنگی آموزشی بیان برتر با توجه به اهمیت دوره های آموزشی خود، عدم رعایت مسائل انضباطی و مقررات آموزشی را باعث ایجاد بی نظمی و پایین آمدن بازدهی کلاس می داند که در نتیجه منجر به عدم بهره گیری کافی زبان آموزان می شود. لذا آیین نامه انضباطی این مرکز جهت اطلاع رسانی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت که رعایت تمامی موارد آن برای داوطلبین عزیز الزامی است و در صورت عدم رعایت، موسسه محق خواهد بود بدون هیچ توضیحی و بدون برگشت هیچ وجهی، زبان آموز خاطی را از ادامه شرکت در کلاس ها منع کند.

1. دو آزمون آزمایشی آیلتس (ماک ) رایگان برای هر دانشجو دوره سامیت در نظر گرفته شده که موظف هستند آزمون اول را قبل از شروع دوره و آزمون دوم را بعد از اتمام دوره در تاریخ های معین شده ثبت نام نمایند و بدیهی است خارج از این تاریخ ها آزمون های رایگان منقضی خواهد شد و هر فرد ملزم به پرداخت هزینه برای ثبت نام آزمون ها می باشد.
2.رعایت ادب و احترام نسبت به مدیر، اساتید و دیگر کارکنان دوره های آموزشی
3.سعی شایسته در یادگیری، تحصیل و اطاعت از دستورهای آموزشی و تربیتی
4.رعایت موازین اخلاقی، حفظ حجاب و شئونات اسلامی، حضور به موقع در محل برگزاری کلاس ها و خروج آن در پایان ساعت آموزشی، پرهیز از تجمع در راهروها و محیط مقابل ساختمان محل برگزاری کلاس ها
5.جهت حفظ انضباط آموزشی موسسه، غیبت بیش از سه جلسه در کلاس ها بدون هماهنگی به معنای انصراف از حضور در کلاس ها تلقی می شود. 
6.پنج دقیقه قبل از شروع کلاس ها داوطلب ملزم به حضور در محل تشکیل کلاس ها می باشد. (از آوردن همراه هنگام تشکیل کلاس های درسی جداً خودداری فرمایید).
7.تسویه حساب مالی داوطلبان می بایست قبل از شروع اولین جلسه کلاس به صورت کامل انجام شود. در غیراین صورت موسسه جهت منع حضور داوطلب در کلاسها، محق و مختار خواهد بود. تبصره: درصورت وجود شرایط خاص پرداخت برای زبان آموز، نحوه پرداخت در قبض رسید درج می گردد. 

مهم: مدارک و شهریه دریافتی تحت هیچ شرایطی مسترد نمی گردد.
تبصره 1: درصورت انصراف زبان آموز به هردلیل پس از ثبت نام، بیش از 14 روز کاری مانده تا شروع کلاس 10 درصد، 10 الی 14 روز کاری مانده تا شروع کلاس 20 درصد، کمتر از 10 روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر 30 درصد از کل شهریه، مابقی شهریه عودت داده میشود و پس از شروع کلاس ها تحت هیچ شرایطی شهریه پرداختی عودت نخواهد شد. تبصره 2: در راستای احترام به عقاید زبان آموزان، چنانچه بیش از 50 درصد زبان آموزان به استناد فرم نظرسنجی موسسه فقط تا جلسه سوم برگزاری کلاس، نسبت به نحوه تدریس مدرس دوره معترض باشند، موسسه متعهد میگردد بلافاصله نسبت به تعویض مدرس اقدام نماید. بدیهی است درخواست پس از نظرسنجی جلسه سوم منجر به تعویض استاد نخواهد شد.    تبصره 3: تشکیل حتی یک جلسه از یک درس در هرکلاس، حتی بدون حضور زبان آموز به منزله شروع کلاس ها می باشد.
تبصره 4: انتقال هزینه کلاس به هر دلیل و مشکلی از سمت زبان آموز به ترم یا ترم های آتی امکان پذیر نمی باشد.
8.مسئولیت کلیه حوادث و مشکلات کاری، شغلی و خانوادگی زبان آموز، مشکلات پزشکی و بستری های بیمارستانی، پس از شروع کلاس ها صرفاً متوجه زبان آموز بوده و موسسه با توجه به عدم امکان جایگزینی در کلاس شروع شده، هیچ گونه تعهدی در ارتباط با عودت وجه و یا حتی جابجایی کلاس زبان آموز نخواهد داشت.
9.قابلیت جابجایی و انتقال به روزهای دیگر غیر از روزهای مشخص شده در فرم ثبت نام برای دانشجو وجود ندارد.

چنانچه دانشجو بدون مشورت و صلاحدید مشاورین اقدام به ثبت نام آنلاین درتمامی دوره ها کند ،هرگونه مسئولیتی از موسسه سلب و به عهده ی دانشجو خواهد بود

Untitled Box

بیان برتری عزیز، مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.