کلاس های نیمه گروهی آیلتس

دوره ويژه آیلتس ساميت بيان برتر (IELTS)

تنها در 46 روز به اوج برسيد ...

اين دوره فشرده، 100 درصد براي آمادگي شما جهت شركت در آزمون آيلتس از طريق تكنيك‌هاي منحصر به فرد در كمترين زمان ممكن طراحي شده است. ساميت يك بسته قوي آموزشي و هوشمند است كه سطح آيلتس شما را در كمترين زمان ممكن ارتقا‍ء مي‌دهد. جالب است بدانيد اين دوره در طول سال بيش از 100 بار برگزار مي شود.

آموزش آیلتس توسط 4 استاد همزمان در 4 مهارت اصلی آزمون (IELTS)

هر استاد آيلتس، در يكي از ماژول‌هاي آيلتس تبحر ويژه ای دارد و نمي‌توان گفت كه در هر 4 مهارت خبره و متخصص مي‌باشد. بيان برتر تنها مبتكر دوره‌هاي 4 استاد، هر يك از ماژول‌هاي آيلتس را توسط استاد برجسته در همان مهارت ارائه مي‌نمايد. بنابراين شما در اين دوره 4 استاد متخصص در هر كدام از مهارت‌ها خواهيد داشت. بهترين استاد در هر مهارت!

شرکت در 2 مرحله آزمون‌ آزمايشي استاندارد آیلتس ماك (Mock) رایگان

آموزش ديده ايد، تمرين كرده ايد، حالا نوبت به محك زدن و به چالش كشيدن دانش آيلتسي تان است. موسسه بيان برتر با تهيه سوالات استاندارد و به روز آيلتس و شبيه سازي آزمون اصلي، اين امكان را مهيا مي كند كه آزمون اصلي را بصورت رايگان تجربه كنيد.

تدوين محتواي آموزشي استاندارد آیلتس IELTS

محتواي آموزشي استاندارد توسط تيم اساتيد برجسته آيلتس بيان برتر تدوين شده است و تخصص و تجربه، جايگزين سليقه گرديده است. ديگر نياز نيست در منابع آيلتس غرق شويد. اين بار اساتيد آيلتس بيان برتر هستند كه به شما برنامه‌اي مي دهند كه نشان مي‌دهد در چه زماني چه منبعي را بايد بخوانيد.

با جزوه، بدون كتاب

حتما شما هم تجربه غرق شدن در اطلاعات بسيار گسترده آيلتس را داريد. در اين دوره نياز به كتاب هاي آموزشي نداريد و تنها دستنامه هاي استانداردي كه از بهترين منابع آيلتس تهيه شده اند بطور رايگان در اختيارتان قرار خواهد گرفت.

كلاس هاي نيمه خصوصي 10 نفره آیلتس (IELTS)

تعداد افراد در كلاس نه 9 نفر و نه 11 نفر خواهد بود! تنها 10 نفر بر اساس استانداردهاي بين المللي در كلاس حضور خواهند داشت تا فرصت كافي براي تمامي زبان آموزان جهت يادگيري وجود داشته باشد. همينطور تعداد استاندارد منجر به ارزيابي خود با ديگران خواهد شد.

زمانبندی کلاس های نیمه خصوصی آیلتس IELTS SUMMIT

تكنيك هاي اسپیکینگ (Speaking)؛ 4 جلسه؛ 12 ساعت
تكنيك هاي لیستنینگ (Listening)؛ 3 جلسه؛ 9 ساعت
تكنيك هاي ریدینگ (Reading)؛ 3 جلسه؛ 9 ساعت
تكنيك هاي رایتینگ (Writing)؛ 6 جلسه؛ 18 ساعت

ساختار آموزشی دوره نیمه گروهی سامیت آیلتس IELTS SUMMIT

کلاس‌ها به صورت سه روز، دو روز و یک روز در هفته برگزار می‌شوند که با این احتساب، کل دوره حدود یک ماه و نیم خواهد بود.

پیش نیاز شرکت در کلاس های نیمه خصوصی آیلتس IELTS SUMMIT

دارا بودن حداقل نمره 5 در آزمون واقعی آیلتس و یا Mock در موسسات مورد تایید و استاندارد
شركت در مصاحبه خصوصي در موسسه

نظرات (2)

  1. مهناز یاریان

سلام، من نمره 6 ایلتس دارم ومیخوام 8 بگیرم. چه دوره ای برای ارتقا نمره دارید؟؟؟؟

  1. milimz

هزینه؟!!...

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
VIPLogo.png

نشاني شعبه مركزی: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، خیابان ٣۵ شرقی (صراف نژاد)، پلاک  ٢٠ - تلفن:  ٨٨۶٨٣٧١۵ - ٨٨۶٨۶٩٧٢

logo-samandehi
تمامی حقوق سایت برای آموزشگاه زبان بیان برتر محفوظ است

bayanbartar-logo

درس هنوز ارائه نشده است

دانشجو عزیز بیان برتر، مهلت تکمیل فرم دو برنده خوش شانس تحصیل در کانادا از ساعت 12 نیمه شب پنجشنبه به اتمام رسیده است.

لطفا نام کاربری (کد ملی) را به صورت صحیح وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید.
لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا رشته تحصیلی خود را وارد نمایید
لطفا محدوده منزل خود را وارد نمایید
لطفا محدوده محل کار خود را وارد نمایید
جنسیت:
لطفا جنسیت خود را وارد نمایید
تاریخ تولد:
/ / لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید
مقطع تحصیلی:
Invalid Input
کشور مقصد:
Invalid Input
طریقه آشنایی :
Invalid Input

منشور اخلاقی و انضباطی موسسه فرهنگی آموزشی (VIP)
موسسه فرهنگی آموزشی بیان برتر با توجه به اهمیت دوره های آموزشی خود، عدم رعایت مسائل انضباطی و مقررات آموزشی را باعث ایجاد بی نظمی و پایین آمدن بازدهی کلاس می داند که در نتیجه منجر به عدم بهره گیری کافی زبان آموزان می شود. لذا آیین نامه انضباطی این مرکز جهت اطلاع رسانی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت که رعایت تمامی موارد آن برای داوطلبین عزیز الزامی است و در صورت عدم رعایت، موسسه محق خواهد بود بدون هیچ توضیحی و بدون برگشت هیچ وجهی، زبان آموز خاطی را از ادامه شرکت در کلاس ها منع کند.

1. دو آزمون آزمایشی آیلتس (ماک ) رایگان برای هر دانشجو دوره سامیت در نظر گرفته شده که موظف هستند آزمون اول را قبل از شروع دوره و آزمون دوم را بعد از اتمام دوره در تاریخ های معین شده ثبت نام نمایند و بدیهی است خارج از این تاریخ ها آزمون های رایگان منقضی خواهد شد و هر فرد ملزم به پرداخت هزینه برای ثبت نام آزمون ها می باشد.
2.رعایت ادب و احترام نسبت به مدیر، اساتید و دیگر کارکنان دوره های آموزشی
3.سعی شایسته در یادگیری، تحصیل و اطاعت از دستورهای آموزشی و تربیتی
4.رعایت موازین اخلاقی، حفظ حجاب و شئونات اسلامی، حضور به موقع در محل برگزاری کلاس ها و خروج آن در پایان ساعت آموزشی، پرهیز از تجمع در راهروها و محیط مقابل ساختمان محل برگزاری کلاس ها
5.جهت حفظ انضباط آموزشی موسسه، غیبت بیش از سه جلسه در کلاس ها بدون هماهنگی به معنای انصراف از حضور در کلاس ها تلقی می شود. 
6.پنج دقیقه قبل از شروع کلاس ها داوطلب ملزم به حضور در محل تشکیل کلاس ها می باشد. (از آوردن همراه هنگام تشکیل کلاس های درسی جداً خودداری فرمایید).
7.تسویه حساب مالی داوطلبان می بایست قبل از شروع اولین جلسه کلاس به صورت کامل انجام شود. در غیراین صورت موسسه جهت منع حضور داوطلب در کلاسها، محق و مختار خواهد بود. تبصره: درصورت وجود شرایط خاص پرداخت برای زبان آموز، نحوه پرداخت در قبض رسید درج می گردد. 

مهم: مدارک و شهریه دریافتی تحت هیچ شرایطی مسترد نمی گردد.
تبصره 1: درصورت انصراف زبان آموز به هردلیل پس از ثبت نام، بیش از 14 روز کاری مانده تا شروع کلاس 10 درصد، 10 الی 14 روز کاری مانده تا شروع کلاس 20 درصد، کمتر از 10 روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر 30 درصد از کل شهریه، مابقی شهریه عودت داده میشود و پس از شروع کلاس ها تحت هیچ شرایطی شهریه پرداختی عودت نخواهد شد. تبصره 2: در راستای احترام به عقاید زبان آموزان، چنانچه بیش از 50 درصد زبان آموزان به استناد فرم نظرسنجی موسسه فقط تا جلسه سوم برگزاری کلاس، نسبت به نحوه تدریس مدرس دوره معترض باشند، موسسه متعهد میگردد بلافاصله نسبت به تعویض مدرس اقدام نماید. بدیهی است درخواست پس از نظرسنجی جلسه سوم منجر به تعویض استاد نخواهد شد.    تبصره 3: تشکیل حتی یک جلسه از یک درس در هرکلاس، حتی بدون حضور زبان آموز به منزله شروع کلاس ها می باشد.
تبصره 4: انتقال هزینه کلاس به هر دلیل و مشکلی از سمت زبان آموز به ترم یا ترم های آتی امکان پذیر نمی باشد.
8.مسئولیت کلیه حوادث و مشکلات کاری، شغلی و خانوادگی زبان آموز، مشکلات پزشکی و بستری های بیمارستانی، پس از شروع کلاس ها صرفاً متوجه زبان آموز بوده و موسسه با توجه به عدم امکان جایگزینی در کلاس شروع شده، هیچ گونه تعهدی در ارتباط با عودت وجه و یا حتی جابجایی کلاس زبان آموز نخواهد داشت.
9.قابلیت جابجایی و انتقال به روزهای دیگر غیر از روزهای مشخص شده در فرم ثبت نام برای دانشجو وجود ندارد.

چنانچه دانشجو بدون مشورت و صلاحدید مشاورین اقدام به ثبت نام آنلاین درتمامی دوره ها کند ،هرگونه مسئولیتی از موسسه سلب و به عهده ی دانشجو خواهد بود

Untitled Box

بیان برتری عزیز، مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.