دوره PreIELTS بیان برتر

بيشتر از يك شروع ...

بسیاری از داوطلبان آزمون IELTS هنوز سطح آمادگی لازم برای یادگیری تکنیک های آیلتس را ندارند. ضمن اينكه فرصت زيادي براي شركت در آزمون آيلتس ندارند. به همين منظور  دوره PreIELTS بیان برتر با سیستم ثبت شده و انحصاری WiKi که بیان برتر خالق آن بوده است، در هر سطحی که باشید، پس از گذراندن 4 سطح C1 تا C4، شما را برای رسیدن به نمره 5 آماده می کند. پس از این چهار دوره، شما می توانید بدون نگرانی، سراغ تکنیک هاي آيلتس رفته و خود را برای نمره مورد نظرتان آماده کنید.

روش نوین آموزش سریع WiKi

 روش Wiki (متد سریع آکسفورد) به ابتکار دپارتمان انگلیسی آکادمی زبان VIP برای اولین بار در کشور در محیطی کاملاً انگلیسی و با بهره گیری از بهترین اساتید حال کشور ارائه می گردد. این متد که نسل جدیدی از متدهای آموزش با بهره گیری حداکثر از سیستم های چندرسانه ای است، اینک در بهترین مدرسه های زبان دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.
این دپارتمان براین باور است که تمام متدهای آموزشی استفاده شده در آموزشگاههای دیگر، متدهای خودآموز (Selfstudy) بوده که در آنها عملاً نیازی به استاد نیست. در متد Wiki چهار نقص اساسی در متدهای موجود برطرف شده است و بنابراین تا 40% آموزش دائمی زبان انگلیسی تسریع می شود

- نیاز به یک سیستم سفارشی شده: سیستم های نوشته شده در قالب کتاب های مختلف همگی سیستم های خودآموز بوده و بنابر نیازهای زبان آموزان یک کشور خاص نوشته نشده اند. به عنوان مثال باید یادگیری زبان در کشوری مثل ایران که در آن زبان آموزان معمولاً دانش دستورزبان و کلمه خوبی داشته و در مهارت های شنیداری و گفتاری ضعیف هستند، با کشورهای اروپایی که در آنها زبان آموزان مهارت های شنیداری و گفتاری بهتری دارند، متفاوت باشد. از اینرو با دعوت از 50 مدرس بنام در سطح کشور، دپارتمان انگلیسی آکادمی زبان VIP، یک سیستم کاملاً سفارشی شده را برای زبان آموزان ایرانی آماده سازی کرد.

- نداشتن زمان کافی برای انجام تمرین: بدون شک مهمترین عامل در یادگیری یک زبان، تمرین مطالب خوانده شده است. اما به دلیل مشغولیت های روزمره، معمولاً تمام وقتی که زبان آموزان می توانند برای مطالعه زبان بگذارند، همان وقت کلاس بوده و عملاً مطالب یادگرفته شده در ذهن آنها فعال نخواهد شد. در سیستم Wiki این مشکل نیز حل شده است و زبان آموزان به گونه ای با استفاده از سیستم های چند رسانه ای هدایت می شوند، که بدون نیاز به وقت اضافه، کلیه مطالب در ذهن آنها فعال گردد.

- صرف وقت برای تمرین در کلاس: با استفاده از متدهای آموزشی و کتاب های موجود مورد استفاده در موسسات دیگر، بیشتر زمان کلاس برروی انجام تمرین در کلاس صرف خواهد شد. اما در سیستم Wiki چون تمرکز برروی مهارت های شنیداری و گفتاری است، زبان آموز از زمان ورود به آکادمی، تمام مدت در حال صحبت کردن به زبان انگلیسی بوده و زمانی برروی انجام تکالیف صرف نخواهد شد.

- استفاده از مشاورین برای هدایت زبان آموزان: بین جلسات کلاس، گروه مشاورین دپارتمان زبان انگلیسی VIP که همه از بهترین اساتید زبان انگلیسی هستند با زبان آموزان مرتب تماس گرفته و آنها را برای آماده سازی مطالب جلسات بعدی هدایت می کنند. بدین ترتیب زبان آموزان مرتب با انگلیسی درگیر شده و همچنین اعتماد به نفس آنها نیز برای مکالمه حتی بوسیله تلفن بالا خواهد رفت.

- موقعيت هاي خيالي: غالب اطلاعات كتاب هاي آموزش زبان بر مبناي موقعيت هاي خيالي است. در سيستم WiKi، با استفاده از تكنيك هاي TeleClass و Present، ممكن است در هر موقعيت و زماني در خارج از كلاس، با شما توسط اساتيد تماس گرفته شود و در مورد موضوعات مختلف و يا موقعيتي كه در آن قرار دارد مكالمه شود. حتي ممكن است كه در Present كلاس شما نقش يك اخبارگو را بازي كنيد و يا موقعيت هاي ديگر را ايجاد كنيد. اين به اعتماد به نفس و فلوئسني شما كمك مي كند.