هدف از کلاس های نیمه خصوصی آیلتس SUMMIT

هدف از برگزاری این کلاس ها، آموزش تکنیک های آزمون در بخش های Listening، Reading، Writing و Speaking توسط چهار مدرس آیلتس می باشد، بطوریکه هریک از بخش ها، توسط یکی از اساتید که متخصص آن ماژول است، تدریس می شود. بدین ترتیب در کوتاهترین زمان ممکن میتوانید براین تکنیک ها مسلط شوید. کلاس ها، برخلاف آموزشگاههای دیگر که کلاسهای 15 تا 20 نفره برگزار می کنند، به صورت نیمه خصوصی و 8 نفره برگزار میشود تا به این ترتیب زبان آموزان بتوانند حداکثر استفاده را از حضور در کلاس داشته باشند.

پس از پایان دوره زبان آموزان قادر خواهند بود در آزمون آیلتس شرکت نمایند. در انتهای دوره زبان آموزان میتوانند در آزمون های ماک رایگان خود شرکت کرده و در صورتیکه این نمره همچنان برای زبان آموز کافی نباشد، در جلسات آخر، یک برنامه درسی یک ماه و نیمه به زبان آموزان داده می شود تا پس از آن بتوانند نمره مورد نظر خود را کسب نمایند.

همچنین تمامی جزوات و کتاب های دوره، رایگان بوده و به همراه دوره، دو آزمون Mock آزمایشی رایگان نیز ارائه خواهد شد تا زبان آموزان بتوانند میزان پیشرفت خود را برای شرکت در آزمون اصلی بسنجند.

 

زمانبندی کلاس های نیمه خصوصی آیلتس SUMMIT

زمانبندی کلاس ها به صورت زیر خواهد بود.

نام ماژول تعداد جلسات تعداد ساعت
ماژول تکنیک هایSpeaking 4 12
ماژول تکنیک هایListening 2 8
ماژول تکنیک های Reading 3 12
ماژول تکنیک های Writing 5 20
مجموع 14 Sessions 42 Hours


کلاس ها به صورت دو روز در هفته برگزار می شوند که با این احتساب، کل دوره حدود یک ماه و نیم خواهد بود.

 

مزایای کلاس های نیمه خصوصی آیلتس SUMMIT

معمولاً هزینه کلاس های خصوصی آیلتس با اساتید بنام در این حوزه بسیار بالا بوده (ساعتی 150 تا 500 هزارتومان) و بنابراین گذراندن یک دوره کامل تکنیک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. از طرفی، معمولاً کلاس های گروهی نیز با حضور تعداد زیاد زبان آموز برگزار میشود که رسیدگی به هر زبان آموز را برای مدرس سخت و تا حدی غیرممکن می سازد. کلاس های SUMMIT با داشتن 8 زبان آموز و شهریه ای معادل تقریبا ساعتی 20 هزار تومان، این دو مشکل را برای زبان آموزان برطرف کرده است.

 

پیش نیاز شرکت در کلاس های نیمه خصوصی آیلتس SUMMIT

پیش نیاز شرکت در این دوره ها، دارا بودن حداقل نمره 5 در آزمون واقعی آیلتس و یا Mock در موسسات مورد تایید و استاندارد میباشد.

 

جهت ثبت نام به قسمت برنامه کلاس ها مراجعه نمایید